Nowy numer 42/2019 Archiwum

W sierpniu narodowe rekolekcje z o. Bashoborą w Licheniu

Pod hasłem „Chrzest początkiem nowego życia w Chrystusie” odbędą się 20 sierpnia 2016 roku w Licheniu kolejne rekolekcje charyzmatyczne, które poprowadzi o. John Bashobora, katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy.

Rekolekcje przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą ożywić swoją wiarę, by żyć pełnią łaski otrzymanej w sakramencie chrztu. Jest to swego rodzaju kontynuacja rekolekcji narodowych, jakie o. John Bashobora prowadził w latach ubiegłych: w Warszawie na Stadionie Narodowym (2013 i 2015) oraz w Licheniu (2014).

Osoby zainteresowane udziałem w licheńskich rekolekcjach mogą się zarejestrować na stronie internetowej www.narodowe.jezusnastadionie.pl.

Miejscem spotkania będzie plac przed bazyliką pw. Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej. Rekolekcje rozpoczną się w sobotę, 20 sierpnia o godz. 9.00 różańcem. W ciągu całego dnia uczestnicy rekolekcji wysłuchają trzech konferencji. O godz. 17.30 przed licheńską świątynią rozpocznie się uroczysta Msza św. koncelebrowana z modlitwą o uzdrowienie. Eucharystii przewodniczył będzie bp Wiesław Alojzy Mering, ordynariusz diecezji włocławskiej.

Narodowe rekolekcje w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym organizuje ekipa rekolekcji „Jezus na Stadionie”.

« 1 »

Zobacz także

 • grzegorz
  20.04.2016 17:55
  kochani bracia i siostry w wierze. Czytam powyższe komentarze i zastanawiam się czego się czepiacie.. Nie byliście jeszcze na rekolekcjach to na jakieś pojedźcie. Nie byliście na rekolekcjach z o. Johnem to spakujcie potrzebne rzeczy i pojedźcie do Lichenia. Piękne przeżycie w Panu Jezusie. I nie bądźcie tacy szczególarze. Nie oceniajcie zanim nie sprawdzicie, ponieważ to jest obłudne i tyle. Otwórzcie serca Jezusowi! Pozdrawiam wszystkich w Panu!
 • Młoda
  24.04.2016 22:47
  Szczęść Boże,
  narodowe, dlatego że są dla wszystkich i wierzących i poszukujących, a także dla tych, którzy nie wierzą i wciąż próbują to innym udowadniać - szukają dowodów. Niech każdy czuje się zaproszony. Czy to naprawdę ważne kto będzie głosił te rekolekcje? Kim posłuży się Jezus? Czy Kapłanem z Ugandy czy Kapłanem z Polski? Przecież te rekolekcje są z Jezusem nie z o. Bashoborą;-) Może zamiast nakręcać się komentarzami odważmy się jechać na spotkanie z JEZUSEM!;-)
  Błogosławię+
 • Gość
  30.05.2016 09:53
  Dobrym zwyczajem jest zaproponowanie lepszego rozwiązania kiedy neguję cokolwiek. A autorów zwykłych zaczepem zachęcam do skorzystania z grup wsparcia dla samotnych i nudzących się.
  doceń 0
 • Gość
  30.05.2016 09:54
  Czak Nornik
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL