Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zaskakujący zwrot ws tragedii w Zakopanem!

Wstępne wyniki sekcji zwłok podważają wersję o winie zatrzymanego 32-latka

Zaskakujące są pierwsze wyniki sekcji zwłok 25-latka, który zginął w sylwestrową noc w Zakopanem. Jak dotąd w związku z tą sprawą zatrzymano 32 letniego Piotra P., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych wyników sekcji dowiadujemy się jednak, że obrażenia, które miał 25-latek nie spowodowały jego śmierci - podaje na swojej stronie internetowym "Tygodnik Podhalański".

- Zakład Medycyny Sądowej nieoficjalnie poinformował, że istnieje zasadnicza wątpliwość, że obrażenia spowodowane przez 32-latka były powodem śmierci. Na temat przyczyn zgonu biegli nie chcą się na razie wypowiadać, do tego niezbędne są dodatkowe badania - informuje Zbigniew Lis, prokurator rejonowy w Zakopanem. Sekcja zwłok została przeprowadzona w Krakowie.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w sylwestrową noc w Zakopanem. Taksówkarz jadący przez osiedle Jaszczurówka zauważył rannego w głowę człowieka. Zawiadomił policję. Funkcjonariusze ustalili, że ranny mężczyzna to 33-latek z Legionowa. Był nietrzeźwy. Powiedział, że u wylotu Doliny Olczyskiej, leży ciało człowieka.

Legionowianin utrzymywał, że został napadnięty przez trzech mężczyzn i, broniąc się drewnianym kijem, zabił jednego z nich. Według śledczych ofierze nikt nie towarzyszył.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama