Nowy numer 28/2018 Archiwum

W Warszawie rozbił się motoszybowiec

Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku jakiemu uległ motoszybowiec w pobliżu lotniska na Bemowie w Warszawie. Pilot i pasażer zostali przewiezieni do szpitala - poinformowano PAP w zespole prasowym KSP.

Maszyna spadła kilkadziesiąt metrów przed płytą lotniska, podczas podejścia do lądowania.

Dwie osoby trafiły do szpitala, jedna z obrażeniami nóg, druga - głowy.

Sąsiadujący z miejscem wypadku odcinek Powstańców Śląskich jest przejezdny. Miejsce wypadku zabezpiecza policja, straż pożarna i lotniskowe służby.

Do wypadku mogło dojść wskutek wyczerpania się paliwa - sugeruje dyżurny z zespołu prasowego warszawskiej straży pożarnej. "Oficjalne przyczyny wypadku będą znane za kilka miesięcy, poda je Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych" - powiedział dyżurny policji.

Maszyna należała prawdopodobnie do Aeroklubu Warszawskiego. (PAP)

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama