Nowy numer 14/2020 Archiwum

Polecamy

 • Autor
  06.08.2012 00:36
  Business is business... Podróbki pierścienia bolą pewnie najbardziej.
  doceń 0
 • Łukasz M.
  07.08.2012 21:13
  Wspaniała inicjatywa. W dzisiejszym świecie srebrna obrączka jest znakiem szczególnym, ponieważ potrzebna jest odwaga w jej noszeniu. Pod wpływem ideologi głoszącej, że religia jest sprawą prywatną, Chrześcijanie przestali manifestować swoją religijność w miejscach publicznych. Srebrna obrączka, znak krzyża w miejscu publicznych, krzyż na piersi jest odpowiedzą na współczesną zateizowaną kulturę.
  doceń 1
 • Agaton
  21.08.2012 11:30
  Czy można doprecyzować w jakim wieku są rzeczone babcie?
 • Ola
  18.11.2014 01:28
  Bardzo negatywnie oceniam cały wpis. Nie ma nic złego w seksualności a kojarzenie ciała z grzechem to zabobon niegodny człowieka z umiejętnością własnego myślenia. Relikt, który nie spełnia już żadnej funkcji. Historia męczennicy... nie wypowiadam się. Obnoszenie się z tym, że tak to ujmę, trzymaniem kolan razem i błogosławieństwo faceta w sukience, duma taka wielka, w którą jest wpisane potępienie dla ludzi żyjących inaczej- to jest negatywne. W tym nie ma nic pozytywnego. Zapytajcie każdego psychologa- takie zachowania i koła dziewic, to siedlisko nerwic, dewiacji i zaburzeń seksualnych. Jakbyście mieli ochotę na seks, którego się nie brzydzicie, to nie musielibyście się z tym afiszować. A brzydzicie się, bo albo Wam natłukligłupot do głowy, albo macie ochotę na dziecko sąsiadów. Albo ich psa. Wybaczcie wredny ton, ale wiem z doświadczenia, że wiele młodych ludzi żyje w takiej bańce stworzonej przez katolicki terroryzm, a jak ona potem pęka, to boli i jest żal, że nie było szansy racjonalnego spojrzenia na świat wcześniej. Ta religia to kutyna, złocona dobrem i szlachetnością, ale za nią są skrywane najstraszliwsze rzeczy. A historia męczennicy to pikuś,róbcie obrączki na znak gwałconych kobiet, molestowanych dzieci i maltretowanych zwierząt- przez katolików. Wtedy to i ja ją ubiorę. Zróbcie w końcu coś, co jest dobre.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane