Nowy Numer 21/2019 Archiwum
 • Katolik k
  12.01.2019 06:10
  Prezydent Iranu "Podczas gdy Iran ratowal Polakow podczas II wojny swiatowej Polska jest gospodarzem rozpaczliwego antyiranskiego cyrku"...i co o tym myslec?
  • Gość
   12.01.2019 12:50
   "podczas gdy Iran ratował Polaków w czasie II wojny światowej" a na czym niby to "ratowanie" polegało? Że Armia Andersa po wyjściu z ZSRR przejściowo była w Iranie, okupowanym wtedy przez aliantów?
   • Katolik k
    12.01.2019 16:20
    Proponuje przeczytac w Wikipedii.
    doceń 0
    0
 • Maryja!
  12.01.2019 13:17
  Dobrze, że konferencja odbędzie się w Polsce. To oznacza, że ład na Bliskim Wschodzie jest dla nas istotny. Państwa regionu mają prawo nie rozumieć istoty dialogu, ponieważ są nim zainteresowane. Ważne żeby wynegocjować stabilny porządek, który nikomu nie będzie zagrażać i przekonać państwa regionu do jego realizacji. Na pewno nie może się to odbyć kosztem suwerenności tych krajów. Ważna jest percepcja wojen w regionie i krytyka polityki Busha i Obamy, które doprowadziły do rozpadu ładu. Ciekawe czy wniesie coś konstruktywnego konferencja w dialog bliskowschodni.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL