Nowy numer 08/2020 Archiwum
 • gut
  07.11.2011 12:20
  Świetne :-)
  doceń 2
 • cammell
  07.11.2011 14:39
  Jakoś w kwestii narkotyków nie zgadzam się. To nic dobrego, ale używanie czy też nie powinno stać się decyzją każdego - tak jak powiedzmy alkohol, a nie odgórnym zakazem.
  doceń 0
 • MrHyde
  07.11.2011 15:34
  Cyt.
  "Hierarchowie zatem nie są jakimiś sobie wolontariuszami, lecz ludźmi powołanymi przez Chrystusa, działają i nauczają z autorytetu Jezusa. Każdy katolik musi to wiedzieć.
  Nie można też pojąć, dlaczego teolog, nawet i liberalny, nie dostrzega całych zorganizowanych, różnorodnych i potężnych działań zmierzających do zniszczenia Kościoła polskiego we wszystkich jego wymiarach, a głównie w jego istnieniu na polskiej ziemi."
  Czy nie jest to kolejna gorsząca twarz: sprywatyzowałem sobie Kościół, nazwałem go polskim i mam prawo tworzyć reguły"?
  Nie jest to Kościół Powszechny a Chrystus Jezus nie przyszedł "do tych co się źle mają".
  Jest to Kościół hierarchów odwróconych od owiec pańskich.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Polecamy

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama