Nowy numer 3/2021 Archiwum
Koniec akcji

Ponad pięciuset kapłanów prosi nas o modlitwę. Wśród nich są księża pracujący w polskich parafiach, wykonujący rozmaite funkcje w diecezjach, a także ojcowie zakonni oraz misjonarze działający w różnych zakątkach świata. Takiej prośby nie możemy zlekceważyć!

Zasady udziału w akcji są proste. Wystarczy kliknąć w czerwony przycisk „Biorę udział”.  W ten sposób wylosowana zostanie dla nas intencja jednego księdza. To właśnie jego otoczymy w październiku wsparciem w codziennej modlitwie różańcowej.

Księża, którzy zwrócili się do nas, świeckich, z prośbą o duchowe wsparcie, powierzyli nam bardzo konkretne intencje. Niektórzy zostawili to jako tajemnicę między nimi a Panem Bogiem. Wszyscy zaś podkreślali, że bardzo na nas liczą. Dajmy im odczuć, że nie są sami. Potrzebujemy świętych kapłanów! Zatem różańce w dłoń i do dzieła!

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.