Reklama

  Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przed rozpoczęciem Adwentu wiele osób poprosiło o modlitwę w leżących im na sercu intencjach. Gdy klikniesz przycisk Biorę udział, mechanizm przydzieli Ci jedną z tych intencji. To będzie także Twoja sprawa na czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Módl się w powierzonych Ci sprawach aż do dnia Wigilii.

No, to do dzieła! Do wszystkich naszych spraw - przyjdź Panie Jezu! Amen!

« 1 »
oceń artykuł
 • Zaniepokojony
  05.12.2017 12:50
  Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czemu ma służyć ta akcja?

  Na widok zdjęcia i to z podpisem "ręce do góry" przychodzą na myśl sekty pentakostalne. Co to ma wspólnego z katolicyzmem i adwentem?

  A że istnieje w Polsce ogromne zagrożenie protestantyzacją Kościoła, i to w wersji skrajnej, pentakostalnej, niech będzie dowodem powyższy wpis: "Ręce do góry oddaj całe złoto, które niesiesz ze sobą! "

  Przecież to czysty protestantyzm. Tak właśnie mówił heretyk Luter: oddaj Bogu grzechy. Chrześcijanin jednak wie, że nie można "oddawać Bogu grzechów", że człowiek może co najwyżej za nie żałować, prosić Boga o przebaczenie, pokutować, może z takim nastawieniem przystąpić do spowiedzi. Ale nie "oddawać Bogu grzechy".
 • czytelnik
  07.12.2017 12:01
  Proszę o modlitwę o zgodę w naszej Rodzinie oraz o szybki dobry podział majątku zgodny z wolą Bożą. Dziękuję.
  doceń 0
 • Gab
  08.12.2017 08:59
  wylosowałam swoją intencję :) to znaczy że nikt więcej nie będzie się w tej intencji modlił?
  doceń 0
 • Raf
  09.12.2017 08:58
  Proszę o modlitwę w intencji Agaty i Rafała o otwarcie serc i życia na Pana Boga.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.