Nowy numer 09/2024 Archiwum

Personalizowany pierścionek zaręczynowy w kształcie serca z dodatkowym przesłaniem

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, by zaskoczyć wybrankę serca i wywołać uśmiech na jej twarzy? Tradycyjny, z brylantem, wysadzany cyrkoniami?

A może lepiej postawić na nieco bardziej oryginalne i nietuzinkowe połączenie oraz nowoczesny design i klasyczne złoto zastąpić czarnym a w koronie umieścić topazowe serce? Możliwości jest wiele! Poznaj projekty pierścionków zaręczynowych, które urzekają nie tylko wyglądem, ale i przesłaniem.

Złoty pierścionek zaręczynowy z topazowym sercem – podarunek od serca

Okazji do wręczenia ukochanej osobie wyszukanego prezentu nie brakuje. Jednak jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę – zaręczyny. To wyjątkowy moment, który zapada w pamięć osobie obdarowanej na całe życie, a nierzadko, jego obraz – utrwalony w formie rodzinnych opowieści – przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Ważne są nie tylko okoliczności, jakie towarzyszą oświadczynom, ale przede wszystkim sam pierścionek, który powinien być wyrazem szczerych uczuć. Jak sprawić, by ta wyjątkowa biżuteria była idealna i niepowtarzalna niczym wybranka serca?

Po pierwsze ważne są rodzaj i kolor kamienia. Wśród pierścionków zaręczynowych największą popularnością cieszą się modele z diamentami. Godnymi uwagi kamieniami są również: szmaragd, szafir, rubin, morganit czy topaz. Pamiętaj, że kamienie szlachetne mogą występować w różnych odcieniach.

Obok ponadczasowych białych diamentów na rynku coraz częściej można spotkać biżuterię z czarnymi czy różowymi brylantami. Podobnie rzecz ma się z topazem, wielokolorowym kamieniem, który podbija serca kobiet na całym świecie. Pierścionek zaręczynowy z niebieskim sercem z topazu prezentuje się efektownie i romantycznie. Nie gorzej jednak wypadają identyczne modele, ale z topazem w kolorze zielonym czy miodowym.

Kolejnym elementem nadającym biżuterii określony wyraz jest szlif kamienia. Ten w kształcie serca, niewątpliwie wzmacnia przekaz o sile łączącego zakochanych uczucia i przypadnie szczególnie do gustu paniom ceniącym sobie romantyczne gesty i urocze detale.

Symbolika serca w pierścionku zaręczynowym

Serce to dość wymowny symbol. Jeśli chcesz podkreślić wagę Twojego uczucia i jednocześnie nadać pierścionkowi osobisty charakter, możemy zdecydować się na zakup pierścionka z grawerem. Zamiast daty pierwszego spotkania lub inicjałów, możesz wygrawerować również tekst waszej ulubionej piosenki czy wymowną sentencję.  Niepowtarzalny pierścionek zaręczynowy z sercem, który możesz spersonalizować grawerem, znajdziesz na stronie internetowej salonu jubilerskiego Savicki.

Wyjątkowe przesłanie to wspaniała pamiątka! Kształtowane przez popkulturę wyobrażenia na temat pierścionka zaręczynowego determinują kobiece pragnienia i oczekiwania względem tego, jak ma on wyglądać. Warto jednak czasem puścić wodze fantazji i sprawić ukochanej niespodziankę, ofiarowując jej oryginalny pierścionek zaręczynowy o niebanalnym wyglądzie, z wyjątkowym przesłaniem. Taki właśnie jest personalizowany pierścionek w kształcie serca!

Zaprojektowany osobiście od początku do końca, z myślą o ukochanej osobie…