Nowy numer 07/2024 Archiwum

5 pomysłów na dekoracyjne rolety w Twoim mieszkaniu

Rolety to proste, funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które pozwala kontrolować ilość światła w pomieszczeniu.

Mogą one zapewnić większe poczucie prywatności, zapobiegać nagrzewaniu się mieszkania i być piękną ozdobą wnętrza. W tym artykule znajdziesz 5 przykładów funkcjonalnych i pięknych rolet. Wybierz którąś z nich lub potraktuj je jako inspirację.

Eleganckie rolety rzymskie idealne do salonu

Salon to wizytówka mieszkania – to właśnie tu zaprasza się gości czy spędza wolny czas z bliskimi. W tym pomieszczeniu często przykłada się szczególną uwagę do wystroju i aranżacji. Zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu świetnym wyborem będą rolety rzymskie firmy Karnix.

Rolety rzymskie to modele, w których materiał podczas zwijania układa się w ozdobne falbany. Dzięki temu nawet zwinięte rolety są efektywną ozdobą okna. Styl rolet rzymskich zależy przede wszystkim od wybranego materiału, dlatego z łatwością można dobrać je do praktycznie każdego salonu.

Rolety dzień noc wprowadzające przytulną atmosferę

Rolety dzień noc na stronie www.karnix.pl to nietypowe modele z szerokimi zaciemniającymi pasami z nieprzepuszczającej światła tkaniny. Ich ciekawy wygląd dobrze wpisuje się w styl wielu pomieszczeń. Rolety dzień noc są doceniane przede wszystkim pod kątem funkcjonalności, ponieważ pozwalają bardzo precyzyjnie kontrolować, ile światła dostaje się do pomieszczenia.

Regulując ustawienie rolety dzień noc, przesuwasz dwie warstwy poziomych pasów i zmieniasz ich ułożenie względem siebie. Kiedy na siebie najdą, roleta wpuści do środka naturalne światło. Kiedy się rozejdą, całkowicie zakryją szybę okienną i zaciemnią pomieszczenie.

Funkcjonalna roleta zewnętrzna sterowana zdalnie

Kiedy wewnątrz brakuje miejsca na montaż rolety lub potrzebny jest model, który zwiększy nie tylko poczucie prywatności, ale i bezpieczeństwa, dobrym wyborem okazać się może roleta zewnętrzna marki Karnix. Takie modele montowane są na zewnętrznej fasadzie budynku. Mogą ozdabiać dom z zewnątrz, dodatkowo zabezpieczając okna. To dobry wybór do pomieszczeń, w których potrzebne jest pełne zaciemnienie, a wewnętrzna aranżacja okna jest już pełna.

Co ważne, nowoczesna roleta zewnętrzna jest sterowana przez system elektroniczny, dzięki któremu nie wymaga żadnej manualnej obsługi. Najwygodniej regulować jej ustawienie z pomocą aplikacji na telefon komórkowy, która działa niezależnie od dystansu dzielącego użytkownika od rolet.

Kolorowa roleta plisowana idealna do kuchni

Rolety plisowane na Karnix.pl to nie tylko modele polecane do kuchni, choć w tym pomieszczeniu sprawdzają się wprost idealnie. To rolety zwijane w estetyczną harmonijkę, na tyle uniwersalną, że odpowiednią do każdego stylu wnętrza. Są one dostępne w bardzo wielu kolorach, dzięki czemu można dobrać odpowiedni odcień pasujący do aranżacji pomieszczenia.

Rolety plisowane mają pewną przewagę nad innymi modelami montowanymi nad oknem. Te modele montuje się bezpośrednio w świetle szyby. Co więcej, nie zwijają się one w jej górnej części. Można ustawić je na dowolnej wysokości szyby, zasłaniając ostre promienie słońca, ale jednocześnie nie zaciemniając pomieszczenia całkowicie. W pomieszczeniach takich jak kuchnia, w których potrzeba jak najwięcej światła, takie rozwiązanie może być wyborem idealnym.

Klasyczna roleta w kasecie do minimalistycznego wnętrza

W ostatnim czasie we wnętrzach królują style takie jak minimalistyczny i nowoczesny, które charakteryzują się dość prostymi kształtami i niewielką ilością dodatków. Jeśli szukasz rolety do pomieszczenia urządzonego właśnie w ten sposób, weź pod uwagę wybór klasycznych modeli z tkaniną na rolce i ochronną kasetą.

Oferta rolet w sklepie Karnix.pl jest bardzo szeroka. Znajdziesz tam zarówno dekoracyjne rolety rzymskie, funkcjonalne modele plisowane, jak i klasyczne rolety na rolce, których dużą zaletą jest uniwersalność pod kątem stylu, wygodne użytkowanie, bezawaryjność i niska cena ze względu na prostotę zastosowanego mechanizmu. Wśród produktów Karnix dostępne są rolety we wszystkich kolorach tęczy. Już dziś wybierz odcień, który najlepiej skomponuje się z aranżacją Twojego mieszkania.

Artykuł sponsorowany (whp)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy