Nowy numer 28/2018 Archiwum

Pomoc dla Marlenki

Nasza 16-letnia córka Marlenka jest od urodzenia dotknięta chorobą zwyrodnieniową centralnego układu nerwowego, związaną z defektem kinazy pantotenowej.

Jest niesprawna fizyczne – nie chodzi, nie mówi, nie siedzi samodzielnie, odżywia się przez sondę, natomiast jest sprawna intelektualnie. Wymaga bardzo intensywnej opieki i pomocy we wszystkich czynnościach przez całą dobę – ciągłej rehabilitacji, środków do pielęgnacji, leków, licznych zabiegów medycznych. Na jej ogólne samopoczucie korzystnie wpływają pobyty na turnusie rehabilitacyjnym.

Ze względu na potrzebę tak intensywnej opieki tylko jeden rodzic może pracować, więc nasze dochody nie pokrywają wszystkich potrzeb. Zebrane środki chcielibyśmy przeznaczyć na pobyt na turnusie rehabilitacyjnym, na sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, na utrzymanie Marlenki w możliwie najlepszej formie fizycznej i psychicznej. Kierujemy gorącą prośbę, by zechcieli Państwo przyłączyć się do łańcucha ludzi dobrej woli i wsparli finansowo subkonto Marlenki choćby niewielką wpłatą.
Rodzice – Róża i Roman Skórowie

Fundacja Dzieciom
„Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
75 1240 1037 1111 0010 0957 3199
W tytule wpłaty prosimy
wpisać: na leczenie i rehabilitację Marleny Skóry


Za wszelkie datki na ten cel serdecznie dziękujemy

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama