GN 22/2020 Archiwum

Zamieniaj łzy w źródło!

Uwielbienie to nie jest pobożne wznoszenie rączek do góry, kiedy jest mi dobrze - mówi w dzisiejszym odcinku Antywirusa Marcin Jakimowicz, dziennikarz "Gościa Niedzielnego".

Uwielbienie polega na tym, by w każdym położeniu dziękować Bogu. W największym kryzysie dotykały mnie dwa słowa - zdradza Marcin. Jakie? O tym w najnowszym filmie.

[#15] ANTYWIRUS.Zamieniaj łzy w źródło!
Gość Niedzielny

Wszystkie odcinki ANTYWIRUSA znajdziecie na https://www.gosc.pl/Antywirus.

Oglądaj i subskrybuj nasz kanał YouTube

TUTAJ: Przeczytasz artykuły Marcina Jakimowicza

Poprzednie odcinki "Antywirusa" udostępniamy również w formie PODCASTU. Posłuchajcie.

« 1 »
  • Ceramik
    20.05.2020 15:58
    Dobry Antywirus! :-) A tą prawdę o skupianiu się na złu, zauważam w różnych religiach. Człowiek nie potrafi zaakceptować siebie. Zgodzić się na siebie samego. I dlatego jest mu trudno zobaczyć piękno świata. Więc w niemal wszystkich religiach obecne są praktyki oczyszczenia. Aby zacząć od nowa, wrócić do harmonii, nabrać nowego oddechu. Pozdrawiam gorąco i czekam na następny odcinek:-). * * * www.ceramik.home.blog
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama