Wygrywamy przyszłość - #5 Blask poranka

Piąty koncert w ramach akcji charytatywnej "Wygrywamy przyszłość", organizowanej przez nas razem z Caritas Archidiecezji Gdańskiej, zatytułowany jest "Blask poranka". Zachęcamy do oglądania i wspierania zbiórki pieniędzy na zakup zestawów komputerowych dla dzieci ze świetlic Caritas.

Publikując koncerty muzyki organowej, chcemy "wygrać przyszłość" dla dzieci ze świetlic Caritas Archidiecezji Gdańskiej i zebrać pieniądze na zakup dla nich zestawów komputerowych.

Nasze wspólne działania to najlepsza inwestycja w rozwój zdolnych, a niezamożnych dzieci. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy charytatywnej - kliknij tutaj.

Poniżej prezentujemy piąty koncert, zatytułowany "Blask poranka", który wykonali dla nas - w formie wolontariatu - Błażej Musiałczyk (organy) i Małgorzata Rocławska (sopran). Koncert ilustrowany jest ujęciami z archikatedry oliwskiej i Gdańska w czasie epidemii.

Wygrywamy przyszłość - #5 Blask poranka
Gość Gdański

Filmy z koncertami ukazują się trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16) na naszej stronie internetowej: gdansk.gosc.pl oraz na profilu facebookowym "Gość Gdański". Cykl będzie się składał z 8 koncertów.

Szósty koncert - "Słodkie życie" - zostanie opublikowany w piątek 8 maja o godz. 16. Serdecznie zapraszamy.

Patronem honorowym akcji jest abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański.


Poniżej można obejrzeć poprzednie koncerty w ramach akcji "Wygrywamy przyszłość":

Wygrywamy przyszłość - zapowiedź koncertów charytatywnych.
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #1 Moc dźwięku
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #2 Piękna Madonna
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #3 Z dużego ekranu
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #4 Muzyka aniołów
Gość Gdański
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

ks. Maciej Świgoń ks. Maciej Świgoń