Nowy numer 23/2020 Archiwum

Nowe życie - czas start!

Jak dzisiaj cieszyć się życiem i dziękować za wszystko Panu Bogu? Monika i Marcin Gomułkowie NA ŻYWO w szczerej rozmowie opowiedzą, jak wraz z dziećmi czekają na narodziny nowego członka rodziny, który lada moment pojawi się na świecie. LIVE dziś o 20.00 na Gość.pl i na naszym profilu facebookowym.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie LIVE z małżonkami Moniką i Marcinem Gomułkami, rodzicami trójki dzieci (najmłodsza pociecha jeszcze pod sercem mamy), ewangelizatorami, youtuberami znanymi z kanału "Początek Wieczności".

Transmisja LIVE dziś o 20.00 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gość.pl. Bądźcie z nami i udostępniajcie wydarzenie swoim znajomym. Będzie także możliwość zadawania pytań Monice i Marcinowi. Zapraszamy!

Nowe życie - czas start!   Monika i Marcin Gomułkowie Henryk Przondziono / Foto Gość

Koronawirus zamknął w domu całe rodziny na wiele tygodni. Aleksandra Pietryga, dziennikarka Gość.pl i zaproszeni przez nią goście, dzielą się sposobami na przetrwanie tej niełatwej sytuacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • CSOG
    21.04.2020 19:21
    Rząd Włoch przygotowuje nowy dekret, w którym przeznaczy 50 mld euro na pomoc dla pogrążonych w kryzysie z powodu pandemii firm i rodzin - ogłosił we wtorek premier Giuseppe Conte w Senacie. To będzie, podkreślił, nowa transza pomocy. -(PAP)

    Hołownia: nie ma możliwości społecznej, ani potrzeby, żeby likwidować w Polsce program 500 plus - (PAP)
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama