Nowy numer 21/2020 Archiwum

Co może jeden człowiek?

Bardzo często spotykam się z pytaniem "co ja mogę?" - taki jeden szaraczek, który siedzi w domu i się modli. Nad tym zastanawia się Marcin Jakimowicz w 10. odcinku ANTYWIRUSA.

Za szczyt bezradności uznaje się stwierdzenie, że nie możemy nic - co najwyżej się pomodlić. A doświadczenie Marcina Jakimowicza jest zupełnie inne. Modlitwa naprawdę może przenosić góry. Posłuchajcie. Wszystkie odcinki ANTYWIRUSA znajdziecie na https://www.gosc.pl/Antywirus.

[#10] Antywirus. Co może jeden człowiek?
Gość Niedzielny

 

Oglądaj i subskrybuj nasz kanał YouTube

TUTAJ: Przeczytasz artykuły Marcina Jakimowicza

Poprzednie odcinki "Antywirusa" udostępniamy również w formie PODCASTU. Posłuchajcie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • wietrzyk11
    29.04.2020 17:28
    Którą górę przeniósł red. Jakimowicz? Kto mu w tym pomógł? Wybierz właściwą opcję: a) jego wspólnota b) ojciec Bashobora c) Marcin Zieliński d) Nicky Gumbel e) Maria Vadia f) Josh McDowell
    doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama