Nowy numer 14/2020 Archiwum

Radiowe rekolekcje o Eucharystii ks. Jacka Plecha

Zapraszamy codziennie o godz.: 10.50, 18.45, 22.50 do Radia eM

Mottem rozważań są słowa św. Jana Pawła II z encykliki o Eucharystii: Głoszenie śmierci Pana «aż nadejdzie» (1Kor 11, 26) zakłada, iż wszyscy uczestniczący w Eucharystii podejmą zadanie przemiany życia, aby w pewnym sensie stało się ono całe «eucharystyczne» (EE 20).
Rekolekcje są wezwaniem do przemiany życia, by świadome uczestnictwo w Eucharystii prowadziło do konkretnych życiowych postaw, których ona uczy, do których prowadzi, których oczekuje. Chodzi o przemianę, która sprawi, że życie stawać się będzie coraz bardziej „eucharystyczne”, czyli coraz bardziej ewangeliczne…

Rekolekcje codziennie na antenie Radia eM 107,6 FM lub online na stronie radioem.pl/Sluchaj.

Archiwalne rozważania rekolekcyjne znajdziecie na podstronie Radiowych rekolekcji

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama