Nowy numer 22/2023 Archiwum

Stawiamy drewniany domek na działce

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie, jesteśmy wiodącą firmą na rynku. Istniejemy na rynku już ponad 10 lat.

Jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować się do wymogów rynku, produkujmy drewniane domki, tak aby spełniały życzenia klientów. Firma ma nowocześnie zaplecze maszynowe. Do produkcji używany nowoczesnej maszyny CNC. Zapewnia ona szybkość, łatwość projektowania, przy jednoczesnym zachowaniu precyzji wykończenia. To ważne, dzięki temu nasze domki są idealnie wykończone, odpowiadają najwyższym standardom. Co nas jeszcze charakteryzuje? Na pewno dobra cena naszych wyrobów. Jesteśmy firmą, która gwarantuje najniższe ceny, a jeżeli Klient znajdzie podobny wyrób w lepszej ofercie, potrafimy obniżyć cenę naszego produktu. Co ważne, oferujemy szybki termin realizacji zamówień. Domki dostępne na naszej stronie internetowej jesteśmy w stanie  wykonać w ciągu 2-6 tygodni.
Oczywiście domki na indywidualne zamówienie produkowane są dłużej, ale i tutaj czas nie jest zbyt długi. Zawsze staramy się iść na rękę klientowi. W Eko Architekturze są zatrudnienie świetni fachowcy, projektanci, graficy, którzy pomagają spełnić marzenia klientów. Są w stanie zaprojektować wymarzony dom, a projektanci zaproponuję odpowiednie ustawienie mebli, aby pomieszczenia wyglądały atrakcyjnie. Klient może wysłać do nas pomysł, a my wykonamy projekt i wycenę. I robimy to zupełnie za darmo. Kupując gotowy domek drewniany klient nie musi się o nic martwić. To my zajmujemy się wszystkimi etapami realizacji, zaczynając od projektu, na montażu kończąc. Domy z drewna są w ostatnich latach bardzo popularne, coraz więcej osób wybiera taką opcję. A my robimy wszystko, aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.

Stawiamy drewniany domek na działce

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. A proszę jeszcze powiedzieć jaki wyroby wykonuje Eko Architektura?

Jest tego całkiem sporo. Mamy w ofercie:

  1. Domki ogrodowe i altany
  2. Domki letniskowe i sauny
  3. Garaże i wiaty
  4. Domy całoroczne z izolacją
  5. Akcesoria np. gont

Jak widać, nasza oferta jest bardzo szeroko. Każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Nasze konstrukcje mają różne style, od najprostszych, po wyrafinowane, nowoczesne formy. Mamy np. ciekawie wyglądające domki letniskowe w kształci litery A. Wszystkie produkowane są z drewna doskonałej jakości. Używamy drewna sosnowego i jodłowego z regionu północnego.

Stawiamy drewniany domek na działce  

A czy domki z drewna są zdrowe, jak wygląda ich trwałość?

Oczywiście, drewno to bardzo dobry materiał budowlany. Dobrze wykonany i zaprojektowany dom z drewna wytrzyma długi lata. Ważne też, aby był odpowiednio zaimpregnowany i pomalowany. Drewniane domy mają wiele zalet. Zapewniają naturalną wilgotność powietrza, pochłaniają nadmiar wilgoci. W przeciwieństwie do domów murowanych, powietrze w domkach drewnianych nie osusza się. Poza tym w drewnianych domach nie unosi się kurz, alergicy powinni mieszkać w domach z drewna. Kolejna zaleta to tak modna ostatnio ekologia. Po pierwsze drewno jest surowcem ekologicznym, odnawialnym, produkcja i montaż nie wymaga dużych nakładów pracy i energii. A co najważniejsze ocieplone domy z drewna zużywają mniej energii. Nie ma co się zastanawiać, domki drewniane to świetny wybór.

I ostanie pytanie. Jak wygląda gwarancja na produkty firmy Eko Architektura?

Zapewniamy pięcioletnią gwarancję na otwarte drewniane elementy budynku, na ukryte elementy konstrukcyjne z drewna gwarancje jest udzielana na dziesięć lat. A okres gwarancyjny na malowane drewniane okna i drzwi wynosi dwa lata. Gwarancja nie obejmie właściwości drewna jako materiału naturalnego. To znaczy, że w mogą wystąpić sęki, drewno może popękać albo wyschnąć do 5%, może mieć różne odcienie. Nie przyjmujemy reklamacji, które są spowodowane niewłaściwym montażem lub wprowadzeniem zmiany z wykonanym przez nas projekcie. Ale muszę przyznać, że reklamacje zdarzają się niezwykle rzadko, a jeżeli już wystąpią, to są uwzględniane w zakresie wymiany wadliwego towaru. Współpraca z nami jest satysfakcjonująca, dbamy, aby w pełni zadowolić klientów.

Dziękuje za odpowiedzi. Nie zostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do zapoznania się z ofertą Eko Architektury.

Artykuł sponsorowany

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast