Nowy numer 44/2020 Archiwum

Ks. Michał Łos spotkał się z Andrzejem Dudą

7 czerwca ksiądz Michał Łos, przebywający w szpitalu onkologicznym w Warszawie, obchodził swoje 31 urodziny. Jednym z gości był prezydent Andrzej Duda.

Ksiądz Michał otrzymał 24 maja świecenia kapłańskie na szpitalnym łóżku. 7 czerwca, świeżo upieczony kapłan, którego historia poruszyła wielu ludzi, obchodził swoje 31 urodziny. Podczas prywatnej uroczystości, w której wzięli udział przyjaciele i rodzina, był tort, błogosławieństwo i życzenia oraz "100 lat".

Ksiądz Michał otrzymał wyjątkowy prezent. Kapłana odwiedził sam prezydent Andrzej Duda, którego ks. Michał bardzo cenił i z którym chciał się spotkać osobiście. Dziś młody kapłan mógł mu bezpośrednio udzielić prymicyjnego błogosławieństwa. O spotkaniu poinformowali na Facebooku przyjaciele księdza Michała.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Bartosz Bartczak

Redaktor serwisu gosc.pl

Ekonomista, doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach specjalizujący się w tematyce historii gospodarczej i polityki ekonomicznej państwa. Współpracował z Instytutem Globalizacji i portalem fronda.pl. Zaangażowany w działalność międzynarodową, szczególnie w obszarze integracji europejskiej i współpracy z krajami Europy Wschodniej. Zainteresowania: ekonomia, stosunki międzynarodowe, fantastyka naukowa, podróże. Jego obszar specjalizacji to gospodarka, Unia Europejska, stosunki międzynarodowe.

Kontakt:
bartosz.bartczak@gosc.pl
Więcej artykułów Bartosza Bartczaka

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także