Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zobacz także

 • mic
  06.01.2016 00:30
  Orszaki będzie można zobaczyć w TVP1 od 11.55 do 13.40 podaje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl
  doceń 0
 • Awa
  06.01.2016 19:10
  Orszak w diecezji siedleckiej
  http://www.podlasie24.pl/lukow/kosciol/orszak-trzech-kroli-w-lukowie-/zdjecia/-1a9b2.html
  doceń 0
 • Nab
  07.01.2016 11:25
  Lewactwo jeśli czegoś chrześcijańskiego nie może zniszczyć, to stara się ośmieszyć,zlaicyzować i spoganić, rozmyć...
  Tak świętego biskupa z Myry (dziś Turcja) przerobiono na otyłego krasnala z pijackim nosem, dokooptowano mu pogańskie elfy i przesiedlono do Laponii, tak i teraz biorą się za święto - Święto Objawienia Jezusa próbuje się zastępować jarmarcznym cyrkiem na ulicach nie mającym nic wspólnego ze świętem.
  Oczywiście ubiera w wydarzenie, kulturalne, edukacyjne etc.
  (Czyżbyśmy w XXIw mieli aż tylu analfabetów i obniżonym poniżej przeciętnej ilorazie inteligencji, że istnieje konieczność siegania do edukacji obrazkowej na prymitywnym poziomie?)
  Zdumiewa uleganie i zwykła głupota Polaków, w tym duchownych, i małpowanie cudzej tradycji (hiszpańskiej). Przecież to jest również zaniedbywanie i pogrążanie w zapomnieniu własnych tradycji, a to jest niszczeniem kultury i tożsamości swojego narodu i religii. I taki praktyczny aspekt - na Mszę - o, nie, dzieci nie pójdą bo mróz, za zimno i dziecka nie wolno wypuszczać...ale stać na ulicy godzinami jak idiota - w tym z małymi dziećmi - z zębatą tekturą na łepetynie i gapić się na równie idiotycznych przebierańców- o! to już nie za zimno, nie ma ani mrozu, wszystko ok..."kultura", "wydarzenie edukacyjne" - a gdzie w tym Objawienie Pańskie?...
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama