Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ukryta kamera: Handel organami z aborcji

Największa amerykańska organizacja aborcyjna Planned Parenthood handluje organami nienarodzonych dzieci, zabitych w jej klinikach - wynika z opublikowanych nagrań z ukrytej kamery. Cena: 30 - 100 dolarów za sztukę.

Dziennikarze śledczy z Centrum na rzecz Postępu Medycznego, podający się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów, spotkali się na biznesowym lunchu z dr Deborą Nucatolą. Jest ona wysokim rangą  pracownikiem Planned Parenthood, nadzorującym ośrodki w całym kraju, a także wykonującym w Los Angeles tzw. późne aborcje.

Między jednym a drugim łykiem wina i porcją sałatki dr Nucatola opowiada, jak pod kontrolą USG miażdży się kleszczami części ciała abortowanego dziecka powyżej i poniżej organu, na który akurat jest zamówienie, tak, żeby go nie uszkodzić. Dodaje, że największy popyt jest na wątroby. – W ostatnich dniach mnóstwo ludzi chce (nabyć) nietknięte serca – dodaje, ale ma zamówienia także na płuca i inne fragmenty ciał nienarodzonych dzieci.

Aborcjonistka mówi też o sposobach omijania prawa, które zakazuje takiego procederu. Przyznaje, że niechętny jest mu nawet dział prawny organizacji. Mimo to, rozmowy na ten temat prowadzone są za zamkniętymi drzwiami.

Dziennikarze, którzy poświęcili 3 lata na zdobycie materiałów kompromitujących aborcyjnego giganta, dysponują także nagraniami szefowej Planned Parenthood Cecile Richards, która z entuzjazmem mówi o zaangażowaniu dr Nucatoli w pozyskiwanie organów od abortowanych dzieci. - Jest niesamowita - chwali swą podwładną.
Prawo USA karze handel organami nawet 10 latami więzienia i grzywną do pół miliona dolarów.
Planned Parenthood jest hojnie dotowana przez amerykańskie władze. Jej roczny budżet przekracza miliard dolarów, z czego prawie połowa pochodzi ze środków publicznych.

Amerykańscy obrońcy życia domagają się śledztwa w sprawie Planned Parenthood w Kongresie USA.

PP jest jednym z największych członków Międzynarodowej Federacji Planowanego Rodzicielstwa (IPPF), do której należy także polskie Towarzystwo Rozwoju Rodziny.

Planned Parenthood Uses Partial-Birth Abortions to Sell Baby Parts
The Center for Medical Progress

 

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

 • Adam2
  15.07.2015 20:39
  Czy w Polsce jest inaczej?
  doceń 1
 • nowa era
  18.07.2015 18:42
  Lepiej byłoby żeby materiały biologiczne się marnowały, były niszczone?
 • Magda
  20.07.2015 11:52
  Ludzi o czym Wy tu dyskutujecie w ogóle... Pan Bóg dał nam V przykazanie i ono zawiera odpowiedź na wszystko! NIE ZABIJAJ!!!!!

  Ciała dzieci nienarodzonych, mordowanych w wyniku aborcji są wykorzystywane w przeróżny, bestialski sposób! Tak to więcej niż holocaust... bo świat milczy i przywala na tę zbrodnię, która woła o pomstę do nieba! Wierzę że te wszystkie dzieci idą prosto do nieba, ale co z tymi, którzy dopuszczają się tej niewyobrażalnej zbrodni, co z tymi, którzy na nią cicho przyzwalają, co z tymi, którzy zamiast bronić życia nienarodzonych widzą w nich jedynie "materiał biologiczny"??? błagam o miłosierdzie Boże dla tych, którzy choć maja oczy nie widzą, choć mają uszy nie słyszą, choć mają rozum nie używają go! Którzy mają serca zimne, bez miłości i żalu... Niech im Bóg wybaczy!
  doceń 4
 • iza
  06.08.2015 14:07
  kto mi powie co robi nabywca z tymi czescimi ludzkiego ciał?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama