Nowy numer 4/2019 Archiwum

Kopacz przyłapana na kłamstwie

Premier zarzekała się, że nic nie wiedziała o pustym samolocie, który lata za nią na koszt podatników. A jednak.

"Kolej na Ewę" to nowa marketingowa akcja PO. Premier Kopacz jeździ po kraju pociągami. Ma dzięki temu sprawić wrażenie, że jest bliżej ludzi, a kampania wyborcza ma sprawiać wrażenie niedrogiej. Ale kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że za Ewą Kopacz, na wszelki wypadek, lata pusty rządowy samolot. Lata oczywiście na koszt podatnika. I to niemały koszt, bo około 100 tys. zł.

Premier zapytana przez dziennikarzy o takie wyrzucanie w błoto naszych, czyli podatników pieniędzy odpowiedziała, że nic o lotach rządowej maszyny nie wiedziała.

– Nic mi na ten temat nie wiadomo, że po mnie cokolwiek poleciało, kiedykolwiek. Odkąd powiedziałam, że będę jeździć pociągami, to zarówno w jedną stronę, jak i drugą, zamierzałam podróżować pociągiem - zarzekała się Kopacz.

Kłamała jednak w żywe oczy, co udowodnili dziennikarze "niezależnej.pl". Kopacz doskonale wiedziała, że na wszelki wypadek lata za nią rządowa maszyna, którą - jeśli będzie miała ochotę - będzie mogła wrócić do Warszawy. Już w niedzielę, podczas konferencji prasowej we Władysławowie.

– Nie wiem, jak długo jeszcze będziemy obecni tutaj (...) Wszystko będzie zależało od tego, czy będziemy wracać samolotem, samochodem, czy pociągiem. Natomiast gwarantuje, że jutro wyruszam w Polskę, znowu pociągiem - mówiła.

Wypowiedź została uchwycona przez kamery i można ją usłyszeć na nagraniu:

Kopacz i samolot - dowód na kłamstwo
Grzegorz Wierzchołowski

« 1 »

Zobacz także

 • bolo
  03.07.2015 22:22
  Kopaczzawszeklamie jak pokatastrofie w Smolensku ze kopane bylo centymetr po centymetrze ze nie ma szczatkow ludzkich i dalej klamie beszczelna baba
  doceń 1
 • abwin
  03.07.2015 22:54
  Pamiętamy jak pani Ewa Kopacz kłamała mówiąc o dokładnym przeszukaniu miejsca katastrofy, przekopaniu na głębokość 1 metra.
  http://www.youtube.com/watch?v=JdB6H9kgItU
 • saherb
  04.07.2015 07:44
  Z przytoczonego cytatu pani premier wynika, że oprócz pustego samolotu, również pusty samochód za nią jeździ. Czyli to podwójne kłamstwo.
  doceń 0
 • Utu
  06.07.2015 18:12
  Zdjęcie tej pani powinno zaistnieć w encyklopedii pod hasłem "hipokrytka"
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy