Nowy numer 42/2020 Archiwum

„Betlejem w Spodku” - 6 stycznia, Katowice

„Betlejem w Spodku” - ewangelizacyjne wydarzenie połączone z rodzinnym kolędowaniem będzie jednym z elementów obchodów 90. rocznicy ustanowienia Diecezji Katowickiej. 6 stycznia 2015 r. od godz. 18 na scenie wystąpią Anna Maria Jopek, Natalia Niemen i Kuba Badach wraz z solistami i chórem TGD.

- Przed nami niezwykły koncert, w którym pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata przeplatać się będą z najpiękniejszymi kolędami polskimi. Wieczór, w którym tradycja spotka się ze współczesnością, pop i gospel z muzyką folkową, młodzi wokaliści z doświadczonymi artystami. Ziemia spotka się z Niebem. My zaś spotkajmy się razem, aby zaśpiewać Jezusowi, narodzonemu w Betlejem - mówi czuwający nad organizacją koncertu ks. Roman Chromy.

Artyści wykonają repertuar złożony z kolęd pochodzących z różnych stron świata m.in.: z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Portugalii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej i Afryki. Utwory zostaną wykonane w aranżacjach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Spodek będzie mógł pomieścić nawet 11 tys. uczestników.

Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży i dystrybucji biletów można uzyskać pod telefonami: 796 575 336 oraz 510 101 975.

Bilety do nabycia w parafiach oraz w sieciach Ticketpro i Ticketportal. Całkowity dochód z koncertu dofinansuje Światowe Dni Młodzieży 2016.      

Szczegóły do pobrania w załączniku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama