Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Papież nagrał rozmowę z młodymi

Franciszek nagrał rozmowę z młodymi Belgami na temat duszpasterstwa młodzieży oraz wyzwań, jakie stoją przed nowymi pokoleniami - poinformował portal "Il sismografo".

Troje młodych Flamandów przedstawił papieżowi Lucas Van Looy, biskup Gandawy. Rozmowa dotyczyła duszpasterstwa młodzieży w diecezji gandawskiej, a także w wymiarze powszechnym. Jak stwierdzono, chodzi o wywiad skierowany do szczególnej grupy wiernych z konkretnej okazji, podobnie jak wcześniej ojciec święty rozmawiał z ubogimi z villa miseria (miasteczek nędzy) w Buenos Aires za pośrednictwem radia Bajo Flores. Jak podaje "Il sismografo", możliwe, że treść rozmowy zostanie upowszechniona przed Niedzielą Palmową, kiedy w każdej z diecezji obchodzony jest Dzień Młodzieży.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama