Nowy numer 2/2021 Archiwum

Premiera „Anatomii upadku” w tv

Film dokumentalny Anity Gargas „Anatomia upadku” dotyczący tragicznej katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku można będzie zobaczyć na antenie ogólnodostępnej stacji TV Puls.

"Anatomię upadku" zobaczyć będzie można już w środę 30 stycznia, o godzinie 20:00 oraz w niedzielę 3 lutego, o godz. 21:55.

Decyzja Telewizji Puls spowodowana jest dyskusją wywołaną w mediach po emisji w kanale National Geographic filmu „Śmierć Prezydenta”, przedstawiającego katastrofę smoleńską z perspektywy raportu MAK oraz komisji Millera. Po nadaniu programu odezwały się głosy społeczne, dziennikarskie i polityczne, nawołujące o przedstawienie drugiego punktu widzenia, ukazanego w filmie Anity Gargas „Anatomia upadku”, który wchodzi w polemikę z tezami zawartymi w tych raportach.

„Podjęliśmy decyzję o wyemitowaniu filmu „Anatomia upadku” w odpowiedzi na dyskusję społeczną i medialną, wywołaną dokumentem „Śmierć Prezydenta”. Ponadto, już od kilku sezonów właśnie na naszej antenie w każdą niedzielę, o godz. 23:00 emitujemy serial dokumentalny „Katastrofa w przestworzach”, któremu nadaliśmy własny tytuł „Podniebny horror”. Tematyka ta jest więc dla nas istotna.” – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Dokument „Anatomia upadku” będą mogli obejrzeć widzowie z całej Polski, korzystający z bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej a także odbierający sygnał z naziemnych nadajników analogowych w województwach: łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, śląskim, dolnośląskim i zachodniopomorskim. TV Puls dostępna jest także w ofercie platform satelitarnych oraz w pakietach telewizyjnych wszystkich operatorów kablowych.

 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama