Nowy numer 49/2018 Archiwum

Pokłosie sprawy Roe v.Wade: 55 milionów zabitych dzieci

Trudno to sobie wyobrazić? Więc, zobacz.

Od kiedy aborcja została zalegalizowana w USA w 1973 r. w wyniku sprawy Roe v. Wade (o kulisach tej proaborcyjnej manipulacji czytaj artykuł Jacka Dziedziny: Kłamstwo założycielskie) ponad 55 milionów dzieci rozwijających się w łonach swoich  matek, poniosło  śmierć, w wyniku decyzji kobiet na aborcję.

"Dziś wspominamy te dzieci, a ich matkom, z których większość żałuje swej decyzji, oferujemy nadzieję i miłość. Kontynuujemy naszą pracę i modlimy się o dzień, kiedy wszystkie nienarodzone dzieci, znowu przyjęte i chronione prawem" czytamy na stronie organizacji Oregon Right to Life.

W poniższej prezentacji, przygotowanej przez organizację,  dźwięk dzwonu upamiętnia każdy kolejny milion dzieci zabitych w wyniku aborcji. Znikający stan - uzmysławia skalę tego barbarzyńskiego zjawiska.

How many is 55 million abortions?
OregonRightToLife

 

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy