Nowy numer 21/2018 Archiwum

O czym przypomniałby nam JP2?

Kard. Kazimierz Nycz wyraził radość z rozwijającego się kultu papieża-Polaka, nie tylko w parafiach w kraju, ale również i na świecie

Z drugiej strony metropolita warszawski ma wątpliwość, czy w ciągu ostatnich siedmiu lat nie odeszliśmy od duchowego testamentu papieskiego. Jutro (2 kwietnia) mija siódma rocznica śmierci bł. Jana Pawła II.- Co powiedziałby nam dzisiaj Jan Paweł II?Metropolita warszawski przypomniał, że Kościół nie upomina się o przywileje ale dąży do uznania wartości, tego co robi w szkolnictwie, w dziełach charytatywnych, kulturze, katechezie. Dodał, że nauczanie religii to nie jest przywilej ewangelizacyjny Kościoła, ale włączenie w fundament wychowania.

  Kardynał Kazimierz Nycz
Henryk Przondziono/ Agencja GN

« 1 »

Zobacz także

 • Ryszard D
  02.04.2012 11:21
  Dobrze byloby, gdyby hierarchowie powaznie traktowali uwagi Aarona i NowennyPompejanskiej oraz im podobne, wyrazane przy okazji wielu innych tematow na tym portalu - a dyzurujacy tutaj desant Gazety Wyborczej i dywersyjnych sekciarzy, ktorzy sie tu zagniezdzili, ignorowac !!!
  Dobro Kosciola, Ojczyzny i Narodu sa nadrzedne !

  ... i mowic troche glosniej - antypolskie i antykatolickie kanalie nie slysza, jak sie nie krzyczy !!!
  doceń 0
 • Jacek
  02.04.2012 18:01
  Fotka niestety nieaktualna, jeśli Kardynał to w czerwonej sutannie, redakcja powinna się trochę douczyć, pozdrawiam
  doceń 0
 • Ryszard D
  02.04.2012 19:48
  dlaczego moj komentarz wyslany tutaj nie ukazal sie ?
  doceń 0
 • Ryszard D
  03.04.2012 08:49
  Administrator, jestem bardzo rozgoryczony Twoja selekcja ...
  ... wspolpracujesz z Judaszami !

  Ryszard D
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama