Nowy numer 43/2020 Archiwum

Ewangelizatorzy, zgłaszajcie się

Grupy ewangelizacyjne, ruchy oraz różne środowiska mogą zgłaszać swoją działalność poprzez wypełnienie do 20 lutego formularza zgłoszeniowego na oficjalnej witrynie zespołu KEP pod adresem: www.NowaEwangelizacja.org

Zebranie podstawowych wiadomości o istniejących w Polsce środowiskach nowej ewangelizacji da możliwość ukazania ogromu pracy wykonywanej w tym dziele, jak i prezentacji poszczególnych środowisk na forum ogólnopolskim – podkreślają członkowie Zespołu.

Gremium to planuje zorganizowanie pierwszego w Polsce Kongresu środowisk Nowej Ewangelizacji. Termin kongresu został zaplanowany na 28-29 lipca i będzie połączony z Ogólnopolską Inicjatywą Ewangelizacyjną Przystanek Jezus, która po raz trzynasty odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą.

Celem kongresu będzie spotkanie osób, ruchów, stowarzyszeń oraz wszelkich środowisk związanych z nową ewangelizacją, działających na terenie Polski a także wspólna modlitwa za dzieło nowej ewangelizacji oraz danie impulsu do zaangażowania się w to dzieło.

Za stronę organizacyjną Kongresu odpowiada Wspólnota św. Tymoteusza – organizator Przystanku Jezus.

Zespół do spraw Nowej Ewangelizacji powstał na 356. zebraniu plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w dniach 14-16 października 2011 r.

« 1 »

Polecamy

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama