• Jarek
  03.01.2014 13:37
  W Gościu Lubelskim nie da się głosować na dekorację nr 1 - czy coś z tym można zrobić?

  Jarek
 • mm
  05.01.2014 19:28
  Droga redakcjo GN ponawiam moje pytanie o to, kiedy pozostałe redakcje opublikują swoje zdjęcia!
  doceń 1
 • Zuzia
  13.01.2014 20:41
  Najlepsza sprawa z głosowniem jest w GN Sandomierskim ,obserwuję i jestem pełna podziwu ,regulamin ustalony ,a niektórzy zbierali głosy już w sylwestra,zdjęcia dodawane po Nowym Roku ,ludzie u was zangażowani- tylu głosujących,dziwi mnie jedna rzecz u was ,dlaczego tyle minusów,taki ten wasz naród surowy dla autorów zdjęć,czy sami autorzy złośliwie oceniają -nie podoba mi się to nie po ludzku.A wydawałoby się ,że każda praca jest warta podziwu ,są w nich elementy które należy traktować z powagą ,nie bez zastanowienia klikać po kilka razy na - ,pod zdjęcie ,gdzie w żłóbku leży nowonarodzony Jezusek.
  P.s.Pozdrawiam Sandomierz
  doceń 0
 • marcin
  16.01.2014 18:08
  A co z diecezjalnymi dodatkami, które nie opublikowały wyników? Proszę o odpowiedź
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Najnowszy numer

Nowy numer 49/2023

10 grudnia 2023

Człowiek ginie

Powierzchowność jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych grzechów ostatniej dekady. W wielkich dyskusjach ważniejszą rolę odgrywają raczej emocje niż argumenty.

Więcej w Artykuł