Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • Gość
  20.10.2017 14:37
  Dziwne, że jeszcze do tej pory nim nie jest. Już dawno (np. podczas kanonizacji) powinien być ogłoszony patronem Europy. Także nadawałby się na patrona innych "rzeczy".
  • KATOLIKOS+EUROPAS+
   12.01.2018 23:43
   BA JA TEŻ JESTEM ZA ALE I NA DOKTORA KOŚCIOŁA Z FAUSTYNĄ O MIŁOSIERDZIU BOŻYM ,JAK I FAUSTYNA TEŻ MODŁA BY BYĆ PATRONEM EUROPY Z KRÓLEWICZEM KAZIMIERZEM POLSKIM RAZEM Z KAROLEM WIELKIM,IGNACYM LYOLĄ ,FRANCISZKIEM SALEZYM I Z ASYŻU I DOMINIKIEM GUZMANEM JAK I EUGENIUSZEM DE MAZENODEM,ANDRZEJEM BOBOLĄ PIOTREM FARBEREM,JÓZEFEM Z KUPERTYNY,CZY PAPCZYŃSKI ,PIUS X-TY CZY ŚWIĘTYM PATRYKIEM APOSTOŁEM CZY PIUSEM XIX-TYM ,KRÓL KANUT,STEFAM ,EDWARD HENRYK SASKI WŁADYSŁAW ERYK OLAF LEOPOLD WACŁAW MIKOŁAJ 1,SOTEREM ,WIKTOREM,KAROLEM HABSBURGIEM CZY MAXYMILIANEM KOLBE MARIA,JÓZEFEM CEBÓLĄ,MICHAŁEM SOPOĆKO Z JANEM KANTYM,WIDUKINDEM,CHARBELEM, JÓZ DAWNO ALE CZY KURIA TO PRZYJMIE JAKO KOBIETY WIDZĘ JA ŚW.HILDEGARDE Z MACHTYLD,MATYLDĄ JADWIGI KRÓLA I ŚLONSKĄ ,ŚW.HELENA,MAŁGORZATA ,KUNEGUNDA,TEODORA,IRENA,SYCYLIĄ CZY KATARZYNĄ ZE SIENY .TO JEST DOBRY ELEKTORAT WG MNIE .
   doceń 0
 • angua
  21.10.2017 08:57
  Ha, postulowałam to (na naszym wiarowym forum) zaraz po śmierci papieża :)
  doceń 0
 • Z
  21.10.2017 14:06
  Expresowa beatyfikacja na fali emocji po jego śmierci, bez badania kandydata, expresowa kanonizacja, znowu bez żadnej dyskusji i patrzenia na owoce. Kanonizacja zamknęła usta słusznej krytyce. Dość tego pośpiechu. Czas przyjrzeć się jego czynom: dobrym i złym. Czas popatrzeć na owoce, dobre i złe!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL