Reklama

  Nowy numer 48/2020 Archiwum
 • Teresa
  04.09.2016 08:21
  Najtrudniej jest wyważyć pomiędzy Bogiem a mężem, który jest niedzielnym katolikiem i wszystkie moje praktyki i dodatkowe zaangażowanie poza niedzielną Mszą świętą i codzienną dziesiątką różańca uważa za czas stracony, który należy się jemu
  doceń 0
 • Iwet
  13.12.2019 02:39
  No właśnie , "Nikt z was, jeśli nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem”. Jak zgrabnie to tłumaczy ks. iż chodzi o to, że nie można stawiać nic ponad Jego . I to jest ZBAWIENNA rada samego Boga który zna ludzką słabość i przebiegłość złych duchów , gdy jakąś rzecz , osobę postawimy ponad Jego już jesteśmy więźniami tej rzeczy, przyjemności czy osoby. Z tej drogi łatwo spada się w dół..a później rozczarowanie, gorycz , depresja...i żal do ??? Boga !! Ach , ci ludzie , człowiek grzeszy ,( nie słucha Pana) a żal ma do Boga !!
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.