Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • opinia
  16.11.2013 18:52
  Islam ma wszędzie identyczne oblicze.
  doceń 0
 • Zibi89
  16.11.2013 21:41
  Takie akcje dotyczą tylko fundamentalistów, osób nastawionych agresywnie do chrześcijan z racji sprzeciwu wobec nazywania islamu od czasów św. Jana Damasceńskiego heretyckim odłamem chrześcijaństwa. Oblicze islamu w odniesieniu do wyznawców Chrystusa wszędzie jest takie samo tam gdzie pojawiają się fundamentaliści islamscy.
  Tam gdzie w grę wchodzi otwartość na dialog obserwujemy takie sceny jak w Asyżu.
  Fundamentalizm rodzi sekty. Jednym z najgroźniejszych odmian sekt islamskich jest wahabizm saudyjski. Boko Haram wywodzi się akurat z salafizmu.
  Salam alejkum dla wszystkich ekumenicznie myślących muzułmanów. Za pozostałych trzeba się modlić. No i za dialog międzyreligijny też.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL