Nowy numer 21/2020 Archiwum
 • Dremor_
  21.12.2019 20:43
  Dremor_
  Szkoda, że tak późno. Angelo Sodano był wymieniany jako jeden z tych, którzy ograniczali Janowi Pawłowi II informacje dotyczące skandali w Kościele.
  doceń 1
 • Ryszard_D
  22.12.2019 22:24
  Dobrze robil... to tak na zlosc Dremorowi!
  • Dremor_
   22.12.2019 22:34
   Dremor_
   Na głównej stronie Gościa Niedzielnego masz artykuł na temat Maciela Degollado, który był protegowanym Angelo Sodano, który roztaczał nad nim parasol ochronny. Tak na złość mnie możesz sobie poczytać ile zła w Kościele wyrządził Degollado dzięki Sodano.
   • Ryszard_D
    23.12.2019 00:12
    Ja niczego nie robie Ci na zlosc i nie mam zamiaru. Mialem na mysli kard. Sodano. Znajac Twoje zacietwierzenie wobec Kosciola, wygrzebywanie przede wszystkim brudow (w nieskonczonosc tych samych, wyolbrzymianych, globalnie niemozliwych do sprawdzenia i potwierdzenia), nie mialbym zadnych uprzedzen wobec kardynala… niech by to bylo i na zlosc samego Dremora i jemu podobnym.
    doceń 1
    0
   • Dremor_
    23.12.2019 18:56
    Dremor_
    Jak komuś Sodano robił na złość, to nie mi, tylko np. Ratzingerowi, blokując możliwość dochodzeń w sprawie nadużyć. To właśnie Angelo Sodano był tą "drugą stroną" ze słynnej anegdoty Franciszka.
    doceń 1
    0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama