Nowy numer 46/2019 Archiwum
 • ptyś
  09.11.2019 03:30
  Czyli , że zamawiając Mszę św. w określonej intencji MUSZĘ(?) poinformować księdza o tym, co będę robił po Mszy, bo inaczej może być ona skasowana? To tak strasznie nie fair „zataić” taką informację?!!!? Czy może MN to taka antychrześcijańska impreza, że nie wolno przed nią Mszy zorganizować??!!!?? Już lepiej by milczeli zamiast się kompromitować! A potem klechy się dziwią, że nie ma powołań ...
  doceń 6
 • Janina342
  09.11.2019 14:40
  Mszę św. w intencji mafii reprywatyzacyjnej kardynał Nycz odprawiłby osobiście. Ohydnie postępuje się narodowcami w Kościele, jakby to był jakiś gorszy sort ludzi.
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL