Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • Brodaty Sokrates
  09.10.2018 07:34
  Czasem w życiu żalimy się że jest nam cieżko i tyle obowiązków.Czasem przedstawiamy to Bogu w modlitwie.I jesteśmy prawie pewni iż Pan przyznał by nam rację.Jednak dzisiejsza Ewangelia pokazuje nam coś innego.Jezus nie jest od poklepywania po ramieniu i mówienia: "Oj,tyle masz trudniści a nikt tobie biednemu ci nie pomoże." Nie , Jezus dziś tak nie zareagował.Bo On patrzy na świat inaczej.Uczmy się od Niego tej perspektywy w patrzeniu na swoje problemy.
  doceń 2
 • Albert
  09.10.2018 10:17
  Pan Jezus w dzisiejszej Ewangelii mówi nam, że sprawy ducha są ważniejsze od spraw materii, bo jeżeli duch w człowieku jest upadły, to materia też prowadzi do upadku, o czym obecnie naocznie się przekonujemy. Oczywiście tylko ci, którzy szukają prawdy, czyli mają wolę poznawania rzeczywistości.
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL