Nowy Numer 21/2019 Archiwum
 • Gosc
  19.06.2018 12:41
  Gdyby chodziło o dobro pracowników handlu to po prostu wprowadzono by ograniczenie ilość niedzieli które w roku taka osoba może przepracować. Moim zdaniem niestety na tej ustawie najbardziej cierpi Kościół - bo - wbrew faktom - jest postrzegany jako główny inicjator tej ustawy. Zupełnie już za to dziwi próba ograniczenia handlu przez internet w niedzielę - to już niebezpiecznie zaczyna przypominać pomysły ortodoksyjnych chasydów którzy uważają, że w szabat nie wolno używać elektryczności.
  doceń 3
 • GOSC W DOM, BOG W DOM
  22.06.2018 07:07
  Ale dlaczego dewocjonalia można sprzedawać w niedzielę? Handlarze świętymi obrazkami łamiący trzecie przykazanie nie przeszkadzają redakcji?
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji