Nowy Numer 29/2018 Archiwum
 • Marek.H
  10.01.2018 09:42
  Piękne jest takie błogoslawienstwo.
  W kosciele Św. Antoniego w Ostrowie w każdą niedzielę po mszy o 12 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu poprzedzone błogosławieństwem wiernych obecnych w kościele. Kiedyś uciekałem ...no bo ile można siedzieć w tym kościele i raz nawet byłem zły na moją mamę bo ja już siedzę w samochodzie a ona wciąż nie wychodzi! I wtedy przyszła na mnie myśl gdzie się śpieszysz? Do czego?...
  Za tydzień klęczałam z innymi prawie ze łzami w oczach ze szczęścia, że mogę tu być.
  Teraz staram się być na tej mszy co tydzień, a będąc w innej świątyni, gdzie nie ma tego zwyczaju czuje wielki brak.
  doceń 5
 • j
  10.01.2018 18:40
  a chodził do roboty!!!!!
  doceń 0
 • A
  10.01.2018 20:07
  Komentarze do ewangelii maja za zadanie interpretować Słowo Boże, pokazywać Jego piekno, wyjaśniać znaczenie dla tych bardziej poszukujących, pragnących zeń czerpać. Mam wrażenie, że nie zrozumiał Ksiądz swojej roli. Ten komentarz to pomyłka.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama