Nowy numer 24/2018 Archiwum
 • Gość
  12.09.2017 09:32
  Selekcja naturalna, jako mechanizm odrzucania, w obrębie gatunku, osobników nieprzystosowanych do środowiska, to jeszcze nie ewolucja. Według bowiem darwino-pochodnych teorii, z człowieka może się kiedyś w końcu narodzić małpa.... Dlatego warto sobie uświadomić konsekwencje głoszonych idei i te rodzące absurdalne wnioski - odrzucać. Metodą selekcji...
  doceń 3
 • Gość1212
  15.09.2017 15:18
  Nie powinno się mylić ewolucji od adaptacji. Ale to powszechne pomylenie, jak uchodźców z migrantami. Na szczęście ten krótki tekst prostuje pogląd na człowieka, przywracając mu jednocześnie godność: "A wreszcie rzekł Bóg: <<Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam.>>". Boże, co za ulga!
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji