Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • Moria
  29.05.2013 13:39
  Moria
  już trwa
 • XYZ
  30.05.2013 00:07
  Ciekawe, co pani Kuby mówi o poparciu biskupów dla inicjatywy społecznej w Chorwacji dotyczącej uznania, że małżeństwo może być zawarte tylko pomiędzy kobietą i mężczyzną. To dzięki ich poparciu doszło do masowego poparcia społecznego dla takiego prawodawstwa.

  Obserwując, jak niektórzy arcybiskupi ostatnio promują prez. Komorowskiego, obawiam się, że u nas takie poparcie byłoby niemożliwe - niestety.
  doceń 0
 • Koren
  30.05.2013 08:41
  Koren
  Konferencje można zobaczyć też tutaj:
  http://youtu.be/MylOkOnd9eI
  doceń 0
 • prawnik
  04.06.2013 18:44
  A co na to powie naczelna feministka kościelna dr z UW Agnieszka Noga? Chyba zapłacze, że laseczki do wspierania kariery z tego tematu nie będzie miała - za poważna konkurencja z pani Gabrieli. Trzeba się też czasem dokształcić pani Agnieszko, a nie tylko mielić językiem slogany w celu nadmuchiwania kariery.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL