Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • pogodzona
  12.07.2019 09:06
  "w wielu przypadkach zgłoszenia o nadużyciach są nieprawdziwe" . Bo takie przestępstwo równie trudno udowodnić, jak się przed oskarżeniem obronić. A profity mogą być, np. finansowe. A przy okazji można komuś dołożyć... Trudna i skomplikowana materia. Moim zdaniem, trzeba nagłaśniać nie tylko fakty popełniania tych czynów, ale i uniewinnienia od zarzutu. I takich niesłusznie zawiadamiających o przestępstwie też karać, i to solidnie...
  doceń 12
 • jurek
  12.07.2019 13:31
  Czy skoro "w wielu przypadkach zgłoszenia o nadużyciach są nieprawdziwe" to oznacza, że w wielu wypadkach są one prawdziwe?
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL