Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • morfeo
  12.08.2019 10:46
  Połowa z zaproponowanych przez Panią zabaw jest co najmniej niebezpieczna dla kierowcy, mocno angażując obie półkule mózgowe i wymagając połączenia kilku procesów myślowych i wyobraźni. Już chyba bezpieczniej byłoby, gdyby kierowca rozmawiał przez telefon niż kreatywnie wymyślał brązowe zwierzątka, które się rymują albo zapamiętywał wielowątkowe, barwne historie z dopowiadanymi kolejno zdaniami, przekomarzając się w dodatku z oddanymi zabawie dziećmi...
  Dobrze byłoby wziąć pod uwagę nie tylko dobrą zabawę i samopoczucie podróżujących, ale również ich bezpieczeństwo - koniec końców lepiej być smutnym, niż martwym.
  doceń 3
 • Prosiak
  12.08.2019 11:52
  Prosiak
  Najlepiej jechać w nocy, jak towarzystwo z tyłu smacznie chrapie i mamy święty spokój.
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL