Nowy numer 22/2020 Archiwum

Bezpłatne maseczki ochronne dla seniorów od parafii

Za kilka dni noszenie na twarzy maseczek ochronnych będzie obowiązkowe. Z pomocą w ich zdobyciu - dla seniorów - pośpieszyli duszpasterze parafii św. Michała Archanioła w Leśnej.

Jest to kolejny pomysł budowania jedności w parafii w Leśnej w czasie epidemii koronawirusa. Od 16 kwietnia noszenie maseczek ochronnych lub osłon na twarzy będzie już obowiązkowe w całej Polsce.

Darmowe maseczki dla seniorów przy kościele w Leśnej.   Darmowe maseczki dla seniorów przy kościele w Leśnej.
Ks. Piotr Sadkiewicz

Leśniański proboszcz ks. Piotr Sadkiewicz postanowił pomóc seniorom parafii w ich zdobyciu. Od wczoraj przy kościele, obok pomnika św. Jana Pawła II, duszpasterze ustawili stolik, a na nim skrzynkę, którą wypełnili darmowymi maseczkami dla najstarszych mieszkańców wspólnoty. - Jeśli ktoś z mieszkańców parafii może wspomóc i dołożyć darmowe maseczki, to zapraszam do czynienia dobra - zachęcił wiernych proboszcz.

Pomysł cieszy się wielkim uznaniem parafian.

Darmowe maseczki dla seniorów przy kościele w Leśnej.   Darmowe maseczki dla seniorów przy kościele w Leśnej.
Ks. Piotr Sadkiewicz
« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama