Nowy numer 3/2021 Archiwum
Sonda

Czy Polska godnie uczciła Święto Niepodległości?

tak
31,52 %
nie
53,69 %
nie mam zdania
14,77 %
głosujących: | 203 |
 • kl
  11.11.2012 19:51
  Każdy człowiek powinien kochać i szanować swoją
  Ojczyznę ! To odnosi się też do Polaków !
 • Tasza
  11.11.2012 23:32
  Nie wiem, jak cała Polska świętuje;-)nie wiem czy godnie!
  Jedno wiem, że dużo oczywiście działo się w naszej stolYcy. Marsze grup różnej maści, poglądów i WIZJI;-) aż człowiek się w tym wszystkim gubi. Takiego świętowania się odechciewa i czuje niesmak po obejrzeniu.
  Cieszy mnie, że coraz częściej w telewizji pokazywani są tzw. zwykli ludzie,całe rodziny, którzy w tym dniu spacerują, uczestniczą w różnych imprezach, akcjach; dzieci, które niosą w ręku chorągiewki, mają przypięte kokardy biało-czerwone.
  Super są wszystkie inicjatywy, które aktywizują ludzi i sprawiają, że chcą w tym dniu byc razem, że czują się dumni z tego Kim są, że sa Polakami! To jest dla mine godne uczczenie Święta Niepodległości!
  doceń 2
 • Beszad
  12.11.2012 11:36
  Beszad
  Polska czyli?... Państwo, rząd, partie, czy zwykli ludzie? U nas, w Bieszczadach, obchodziliśmy to Święto w zgodnej i uroczystej atmosferze. Więcej tutaj: www.beszad.blog.onet.pl
  doceń 2
 • gość
  12.11.2012 13:16
  W naszej wiejskiej parafii po mszy św. za Ojczyznę ksiądz proboszcz dawał na plebani każdemu chętnemu po kielichu i było super.Ja zaliczyłem trzy kielichy bo moi dziadkowie nie pili.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy