Nowy numer 47/2019 Archiwum
  • Jacek
    04.08.2018 18:52
    Kiepski artykuł. Autor chce przyłożyć nie lubianym przez siebie postaciom życia publicznego (wina Tuska), a nie dotyka nawet istoty problemu. Bo na czym właściwie polega „afera Amber Gold”? Przykładowe pytania: O co oskarżeni są Marcin P. i jego żona? Czy oskarżony Marcin P. (który spędził już prawie 6 lat bez wyroku w areszcie, bez dostępu do korespondencji oraz widzeń - osławiony bezterminowy areszt wydobywczy), który zgodnie z art. 42. naszej Konstytucji ciągle ma prawo uważać się za niewinnego – spędzi teraz następne kilkanaście lat w areszcie?. To niedopuszczalne znęcanie się machiny państwowej nad człowiekiem. Bo jeżeli jest winny, to niech skaże go SĄD a nie PROKURATOR. Tym bardziej, że nie jest (chyba) oskarżony o zabójstwo lub terroryzm.
    I jeszcze jedno. Może pan redaktor pochyli się z troską nad poszkodowanymi w tej „aferze”. Sprawdzi kim są i co ich skłoniło do inwestowania w wątpliwe instrumenty finansowe.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama