Nowy Numer 21/2019 Archiwum
 • Radek
  28.05.2018 07:21
  Jestem z Poznania, widziałem tą akcję trwała kilka dni, na starym rynku i na moście teatralnym. Na początku myślałem że to świadkowie Jehowy ale jak zobaczyłem napisy na koszulkach z napisem archidiecezja Poznań to przeżyłem miły szok! ps. ale i tak najlepsze było roztańczone, wesołe zakonnice :-)
  doceń 5
 • nicki
  28.05.2018 10:10
  Zielonoświątkowcy na ulicach polskich miast?
  • Ryba
   28.05.2018 11:22
   Nie zielonoświątkowcy tylko katolicy. Zgodnie ze Słowem Bożym „Biada mi gdybym nie głosił Ewangelii”
   doceń 2
  • kskiba19
   28.05.2018 11:46
   Podchodzą obcy ludzie na ulicy i chcą się przytulać? Powód nie ma znaczenia. To gruba przesada.
   doceń 4
  • Radek
   28.05.2018 11:50
   Dwa dni wcześniej na moście teatralnym widziałem 2ke Świadków Jehowych, stali ze stołeczkiem, rozdawali ulotki. Człowiek jest wolny- niech rozezna gdzie jest prawda i wybierze dla siebie najlepiej jak da radę..Takie akcje na ulicach są bardzo rzadko. Skoro można reklamować alkohol, rozerotyzowane dziewczyny w bikini,niepotrzebne dobra luksusowe itp. to czemu nie reklamować "dobrej nowiny"? Pozdrawiam wszystkich.
   doceń 0
  • joy
   28.05.2018 12:27
   @NiCKI
   Czytanie ze zrozumieniem albo co gorsza prowokacja.
   W Poznaniu pokazano piękno Kościoła, powrót do korzeni, czyli ewangelizacja.
   • nicki
    28.05.2018 13:09
    Ewangelizowanie na stadionach, na ulicach, śpiewanie, przytulanie, emocje i pantomimy kojarzą mi się tylko z protestanckimi sektami.
    doceń 3
    0
 • Poznanianka 50+
  28.05.2018 13:06
  "W ostatnim dniu ewangelizacji ulicznej w niedzielę 27 maja na placu Wolności Mszy św. przewodniczył abp Stanisław Gądecki. Przewodniczący KEP wskazał w homilii, że wspólnym marzeniem ewangelizatorów było to, by każdy mieszkaniec stolicy Wielkopolski poznał Jezusa Chrystusa i usłyszał, że Bóg go kocha."

  Księże Arcybiskupie - Drogi mój Pasterzu, czyżby Ksiądz sądził, że POZNANIACY dotąd nie słyszeli o Jezusie Chrystusie??? Dopiero "ewangelizacja uliczna" ma IM to uświadomić? Naprawdę, nie sądziłam, że tak bardzo Ks. Arcybiskup oderwał się od NAS "swoich owieczek"!!! Ale myślę, że frekwencja podczas Mszy św. (na zakończenie "ewangelizacji") w sercu Poznania "powinna dać" Ks. Arcybiskupowi "dużo do myślenia" i "pomóc zrozumieć" co o promowanej przez Księdza "ewangelizacji ulicznej" sądzą wierni miasta Poznania!
  Przyznam jednak, że najbardziej "rozbawił" mnie, ale też "ZANIEPOKOIŁ" widok Księdza Szymona - Rektora ASD w Poznaniu, któremu jeden z kleryków obmywał nogi za FREE (skwer przy Półwiejskiej) i innym chętnym również; obecny był także Ks. Przemysław z ASD.
  Księże Arcybiskupie, czy naprawdę tak powinny przebiegać przygotowania do OBCHODÓw 1050-lecia najstarszego biskupstwa na ziemiach polskich? Naprawdę nie dostrzega Ks. Arcybiskup żadnych błędów duszpasterskich? Zaczynam się obawiać o losy ARCHIDIECEZJI!
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL