Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • do prostego czlowieka
  11.04.2018 14:38
  a co "nasz" rząd na to? gorąco popiera?
  • Gość
   16.04.2018 19:05
   czemu nasz w cudzysłowie? może rząd naszego kraju (zaznaczam , że nie popieram PiSu)
   doceń 8
 • Gość
  11.04.2018 15:25
  Myślę że po prostu "Deep State" albo "Shadow Government" pcha USA do wojny.
  doceń 1
 • gra o życie
  12.04.2018 09:41
  Wszyscy ludzie wierzący powinni się zmobilizować do modlitwy o pokój w Syrii i w świecie. Sytuacja gróźb, "prężenia muskułów" podobna do tej sprzed II wojny światowej!!! To widać aż nadto. W każdej chwili możemy być wciągnięci w III wojnę światową trwającą 30 lat, aż do wyniszczenia wielu narodów. Modlitwy, pokuty! Woła Matka Najświętsza!
  doceń 3
 • BOB
  12.04.2018 13:38
  Czyli wg Autora USA powinny tylko wyrazić oburzenie i przejść do biznesu "as usual"? Czy nic nie robienie jest lepsze?
  doceń 15

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Jacek Dziedzina

Dziennikarz działu „Świat”

Studia z socjologii ukończył w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracował w Instytucie Kultury Polskiej przy Ambasadzie RP w Londynie jako events programmer, odpowiedzialny m.in. za organizację festiwalu filmowego „Across the borders" i współpracę z brytyjskimi instytucjami kulturalnymi. W „Gościu" od 2006 r. Autor wywiadu rzeki z ks. Henrykiem Bolczykiem „Mocowałem się z Bogiem", wywiadu rzeki z ks. Markiem Dziewieckim „Psycholog w konfesjonale" oraz współautor zbioru reportaży z Bliskiego Wschodu „W drogę ze św. Pawłem". Laureat nagrody Grand Press 2011 w kategorii Publicystyka. Autor reportaży zagranicznych, m.in. z Wietnamu, Syrii, Kosowa, USA, Cypru, Turcji, Irlandii, Mołdawii, Białorusi, Wielkiej Brytanii i innych. Publikował m.in. w „Do Rzeczy", „Rzeczpospolitej" („Plus Minus"), „Cywilizacji", Onet.pl. Jest również założycielem i właścicielem Wydawnictwa Niecałe (wydaje szeroko rozumianą literaturę faktu). Interesuje się historią najnowszą, stosunkami międzynarodowymi, życiem Kościoła i teologią, a także fotografią, filmem, turystyką i muzyką liturgiczną. Obszary specjalizacji: analizy dotyczące Bliskiego Wschodu, Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii i Bałkanów, a także związane z życiem Kościoła na świecie i nową ewangelizacją.

Kontakt:
jacek.dziedzina@gosc.pl
Więcej artykułów Jacka Dziedziny

 

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji