Nowy numer 33/2018 Archiwum
 • gut
  12.01.2018 16:23
  Być może to jest taka, że o jakiej wspomniał pewien Gość w Radiu Plus, że »jak oglądam dany film, to po prostu - oglądam takie jakie to jest, mimo wszystko.« ;) ○•°••Lidia Jasińska ว้าว Tkamy marzenia, cerujemy rzeczywistość.○•°•• 📽 🎠 ;->
  doceń 1
 • gut
  12.01.2018 17:20
  Korekta: Być może to jest taka, - >rzecz< -, że o .... ;) Ps. "Zjadłem" słowo - >rzecz...< ;-p, ;))
  doceń 0
 • kuba
  13.01.2018 09:16
  Publiczna telewizja robiła już przecież dobre, wartościowe (i wcale nie drogie!) seriale historyczne z "Czasem honoru" na czele. Nie chodzi więc o pieniądze a o zwykłą indolencję i miałkość obecnej ekipy tvpis.
  doceń 17
  • Gość
   13.01.2018 15:42
   I wpis tvpis demaskuje Ciebie całkowicie wyznawco opozycji. Oceniasz serial przez pryzmat polityki. To jest jakaś kpina niemająca nic wspólnego z obiektywizmem. Owszem serial nie jest arcydziełem ale daleko mu do gniotu za jakiego go mają fanatyczni zwolennicy opozycji. Jest wiele miejsca do pracy i mam nadzieję że kolejny sezon będzie już bardziej dopracowany (choć i teraz mi się podoba).
   • kuba
    13.01.2018 22:05
    Ja tam mogę przeboleć politykierstwo w publicznej telewizji. Problem w tym, że desant polityków z pis wymiótł przy okazji wielu fachowców. Gdy rządzi kolesiostwo to nawet i za 10 sezonów nic dobrego tam nie stworzą... bo i po co? A teraz to już zupełnie nie muszą się starać. Oglądalność mogą mieć w głębokim poważaniu bo będą finansowi z budżetu. Ja tam wolę aby moje pieniądze były lepiej wydawane.
    doceń 9
    0
   • A podaj no Kubo
    15.01.2018 12:10
    nazwiska "wielu wymiecionych fachowców"
    doceń 1
    0
   • Kolesiostwo od 1989 r.
    15.01.2018 12:55
    rządzi czym się da. Ale zacietrzewione na amen Kuby o tym nie wiedzą albo nie przyjmują tego do wiadomości. Takim osobnikom wydaje się, że poprzednio TVP zapełniały same znakomitości a wymiatano marności. Nie wiedzą że taką znakomitość jak Lisa przyjął do TVP naiwniak z PiS-u. Gdy PiS potrzyma w łapkach jak Platforma z 8 lat TVP to też mu się uda zrobić lepszy serial , rzecz jasna nie dla fanatyków, dla nich niemal wszystko z pisowskiego kręgu musi być obowiązkowo złe bądź podłe. Używając słów klasyka z szeregów PO : jak wygracie wybory to się będziecie starać i oglądalność mieć w poważaniu, i sprowadzać niemieckie seriale z wybielaczem.
    doceń 0
    0
   • kuba
    15.01.2018 19:12
    "wyznawco opozycji", "zacietrzewione na amen"... rozumiem, że aby nie zostać obrzucanym błotem trzeba pisać o tym, że ludzie pis robią najlepszą i najbardziej obiektywną telewizję, w której nie ma miejsca na kolesiostwo bo prawdziwym wyznacznikiem dla wszystkich jest merytoryczne podejście do pracy. Dzięki temu mamy szansę w końcu obejrzeć pierwszy polski serial historyczny. W dodatku nawet jesli nie jest doskonały to jego krytyka jest tym większą inspiracją dla twórców do ciężkiej pracy a nie do nazywania krytyków "totalną, nieczułą na wartości artystyczne i patriotyczne opozycją". To już było Panowie... za czasów kolesiostwa przed 1989, nie pamiętacie?
    doceń 5
    0
   • Kubo a gdzie nazwiska
    16.01.2018 09:51
    "wielu wymiecionych fachowców" ? Coś długo Cię trzeba o to prosić...
    doceń 0
    0
   • Gdybyś chciał Kubo
    16.01.2018 11:08
    wypowiedzieć się rzeczowo, bez zaKODowanych uprzedzeń oraz insynuacji, gdybyś potrafił powstrzymać się od totalnej negacji tego co pochodzi od PiSu - to byś do słusznej oceny (krytyki) serialu nie musiał obowiązkowo dodawać słów o "indolencji i miałkości" . Ani popisywać się dalej fałszywym "odkryciem", że "Gdy rządzi kolesiostwo to nawet i za 10 sezonów nic dobrego tam nie stworzą... bo i po co". To świadczy jedynie o Twoim zaślepieniu i dogmatycznym nastawieniu na najbliższe 10 lat.
    Tymczasem rzeczywistość jest inna niż Ci się wydaje.
    To naturalne i zrozumiałe "jednak nie dla Ciebie", że każdy nowy rząd, nowa ekipa dobierają sobie ludzi o podobnych zapatrywaniach, znanych im uprzednio lub polecanych przez swoich. Komunistyczne kolesiostwo, choć niedemokratycznie dobrane, rządziło przez kilkadziesiąt lat i w tym czasie powstały dzieła filmowe, literackie, plastyczne czy muzyczne na najwyższym poziomie i w ilości nieosiągalnej dla kolesiostwa po 1989 roku.
    Nie może też przyjść Ci do głowy, że kolesiom ze wszystkich zmieniających się ekip może zależeć na poziomie telewizyjnych seriali czy filmów, choćby dlatego, żeby móc się pochwalić, mieć satysfakcję itd.
    doceń 0
    0
 • Gość
  13.01.2018 10:42
  Pięć różnych komentarzy już przeczytałem na Gościu o Koronie Królów, po czym mija półtora tygodnia i pan Edward pisze swój. Że tak powiem - rychło.
  doceń 11
 • Gość
  13.01.2018 11:26
  "serial fantasy o fantastycznych lekarzach z Leśnej Góry" ale tekst
  doceń 13

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji