Nowy Numer 29/2018 Archiwum
 • nika
  12.01.2018 11:23
  "media na pewno nie stają na wysokości zadania, jeśli chodzi o łagodzenie sporów politycznych" Oj, to akurat święta prawda. Nie tylko w sporach politycznych. W ogóle nie działają pojednawczo, raczej nakręcają spirale emocji. I dziwię się doświadczonym, rzetelnym dziennikarzom, że też się dają w to wpuszczać i to obu stronom politycznym. Retoryka jest trudna do przyjęcia - albo propaganda sukcesu, albo potępianie w czambuł, zawsze z odpowiednim komentarzem - "bo przeciwnik..." , nawet jeśli jakiś sukces czy porażka były tak naprawdę wypracowywane przez więcej niż ostatnie dwa lata. Zastanawiam się, czy na studiach dziennikarskich jest etyka zawodu? A na innych studiach?
  doceń 1
 • gut
  12.01.2018 15:57
  To, dobrze, że doszło wstępnie do porozumienia. ;)
  doceń 1
 • Szolga
  17.01.2018 11:02
  "Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładąc przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego" Pwt 30,19-20a
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama