Nowy numer 32/2018 Archiwum
 • Deszczowiec
  06.12.2017 15:30
  Związki LGTB, aborcja, eutanazja, liberalizm, masoneria.. to czysta Sodoma i Gomora XXI wieku.
  doceń 6
 • nika
  06.12.2017 17:38
  "tolerancja działa w dwie strony. Ale według Konstytucji tak właśnie jest" No właśnie - czy tylko mniejszości mają mieć swoje prawa? Większość ich nie ma? Paradoks? A jednak...
  doceń 3
 • robak
  06.12.2017 17:46
  onego czasu pracował ja z homoseksualistą - bardzo uczynny człowiek , pomocny itd..... nawet w procesji brał udział ( wszystkich świętych ) i modlił się z innymi . a i inni uważali taki stan za normalny . oczywista nie było to w polsce . długo ja myślał na tymi sprawami i doszedl do wniosku że taki stan można osiągnąć po wytłumaczeniu sobie że wiara w Boga to nic innego jak tylko moja własna interpretacja ewangelii w taki sposób aby ta ewangelia zaakceptowała moje postępowanie . takie zakłamanie otoczenia które w żaden sposób nie zwróci uwagi takiemu człowiekowi e czyni żle - a co gorsza każdy kapłan akceptował taki stan rzeczy . a to oni kapłani mają obowiązek zwracać uwagę temu kto mieni się być katolikiem a postępuje jak człowiek nie uznający zasad ewangelii . straszne to . pozdrawiam
  doceń 0
 • kskiba19
  07.12.2017 00:40
  Robak: Pytanie czy ten homo miał tylko skłonność, czy jej także folgował. Kluczowa różnica.
  doceń 1
 • Gość
  07.12.2017 10:46
  A co robić, jeśli ktoś odmówi zrobienia dla mnie tortu, bo jestem katolikiem?
  doceń 0
 • MarcinB-om
  07.12.2017 17:03
  Mężczyzna poświęcił SWOJE lata życia na naukę fachu, poświęcił SWOJE pieniądze by otworzyć cukiernię, zaryzykował SWOIM życiem biorąc na cukiernię kredyt na całe życie, i teraz KTOŚ mu mówi co ma w niej robić. Niech żyje "wolność". Gdyby to nie było tragiczne, byłoby śmieszne i żenujące.
  • Gość
   07.12.2017 18:09
   Dziwny argument. Więc jeśli ktoś sam wyda swoje pieniądze na popełnienie przestępstwa i sam poświęci swój czas na jego realizację, to nikt mu nie może powiedzieć, żeby tego przestępstwa nie popełniał?
   doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama