Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • mee...
  04.12.2017 09:26
  Jezus zdziwil sie...znajac wiare pokolenia Izraela, wiedzac, ze wielu ze zachodu i wschodu zasiadzie do stolu z Jakubem, Izakiem, Abrahamem w Krolestwie Niebieskim, potwierdza, ze Krolestwo Niebieskie nie jest wiara pochodzaca od Izrelitow...a jest Wiara pochodzaca od Boga. Jezusa zadziwil Jego Ojciec w Niebie, ktoremu jest posluszny.
  doceń 0
 • mee...
  04.12.2017 12:06
  ...dlatego nie bedzie juz nieposluszenstwa w niebie jak bylo za szatana, ktory pociagnal za soba czesc nieba i zostal zrzucony na ziemie - gdy wypelni sie Apokalipsa Jana, a czas jest juz krotki, na 1000 lat zapanuje Krolestwo na ziemi, wybrani powstana z martwy, zycie czlowiecze wroci do czasu pierwszych ludzi z Raju, Krolem bedzie Chrystus, to bedzie ciagle czas proby, po ktorym to okresie pierwsze niebo i ziemia przemina i stanie sie Krolestwo Niebieskie.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama