GN 28/2018 Archiwum
 • Z
  23.12.2017 21:54
  Robienie fotek telefonami komórkowymi przez koncelebransów, choć świadczy o lekceważeniu, to tylko niewielka część patologii i nadużyć, jakie dzisiaj występują. "Msze" rockowe, "msze" tańczone, jak u jezuitów w Łodzi, to jest dopiero nadużycie i profanacja.

  Bądźmy jednak szczerzy, msza według rytu posoborowego, nie tylko jest sprotestantyzowana, ale sam jej ryt jest otwarty na wszelkiego rodzaju nadużycia. Msza katolicka, z historią sięgającą czasów apostolskich, a ostatecznie zdefiniował Sobór Trydencki, nadużyciom nie pozostawia miejsca.
  doceń 6
 • Gość
  23.12.2017 21:55
  Bardzo pięknie napisane. Bardzo dziękuję i życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
  doceń 2
 • Gość Marek
  26.12.2017 22:53
  Jaki jest cel napisania tego artykułu?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji